Корисні посилання:
Професійно-освітній портал PROFUA

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Рейтинг@Mail.ru

Комплексно-методичне забезпечення

 

Комплексне методичне забезпечення та компютеризація навчально-виховного процесу

З 2008-2009 н.р. навчальний заклад працює над єдиною науково-методичною проблемною темою: „Забезпечення високого рівня підготовки кваліфікованих робітників на основі впровадження Державних стандартів професійно-технічної освіти та новітніх будівельних технологій”. Проблемні теми методичних комісій підпорядковані єдиній темі, перегукуються з нею.

Уся навчально-методична документація та КМЗ предметів і професій розробляються відповідно до діючих ДС ПТО. Теми, що дублюються при вивченні матеріалу в межах різних розрядів, вилучаються, натомість включаються теми, присвячені новітнім будівельним технологіям, матеріалам та інструментам.

КМЗ предметів і професій, зокрема навчальна документація, дидактичні засоби для уроків, систематизуються по розрядах; розробляються засоби навчання (наочність, зразки, моделі, макети, інструкційно-технологічні матеріали), широко використовуються рекламна продукція провідних будівельних фірм України, виставкова продукція будівельних матеріалів.


      
 
  

У методичному кабінеті для оперативного ознайомлення педагогічних працівників з інформацією оформлено стенди «Інформація», «Плануємо роботу», «Атестація», постійно діють виставки « Нормативно-правові акти, регламентуючі документи в галузі професійно-технічної освіти», «Державні стандарти професійно-технічної освіти України», «Підготовка до уроку майстра виробничого навчання», «Підготовка до уроку викладача», зібрана відеотека матеріалів з фестивалю педагогічної майстерності «Мій кращий урок». Систематизовано матеріали педагогічних читань та навчання педагогічних працівників за останні три роки. Щодо атестації педагогічних працівників укомплектовано підбірку матеріалів з роз’ясненнями, зразками документів, рекомендаціями щодо вивчення системи роботи педпрацівника.


  

У методичному кабінеті зберігаються підшивки освітянських періодичних видань: газет«Завуч», «Директор школи», «Виховна робота в школі», журналів «Професійно-технічна освіта», «Пані вчителька», «Все для вчителя», у якому вкладкою представлено «Педагогічний досвід в професійно-технічній освіті», «Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України», «Педагогіка толерантності», є підбірка методичної та психолого-педагогічної літератури.

На протязі навчального року діють тимчасові виставки: матеріали з досвіду роботи педагогічних працівників, що атестуються, матеріали тижнів фахової майстерності учнів та предметних тижнів, методичні розробки до фестивалю педагогічної майстерності «Мій кращий урок», загально училищної виставки «Формула успіху».

   
       

© 2010 ВПУ-1 Всі права захищено.
Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов